Query error 37 Tanie nieruchomości w Bułgarii - WYNAJEM
umów się na spotkanie
WYNAJEM

Wielu inwestorów kupuje nieruchomości na swoje własne potrzeby traktując je jako domy wakacyjne.

Inwestorzy, którzy poza wzrostem nieruchomości pragną ją także wynająć i czerpać z tego tytułu dodatkowe dochody mogą liczyć na pełne nasze wsparcie. Zajmujemy się organizacją oddania nieruchomości do wynajmu w pełnym zakresie.

Wynajem Państwa apartamentu jest organizowany przez polskiego touroperatora, który od 19 lat specjalizuje się w organizacji wypoczynku w Bułgarii.

Proponujemy umieszczenie oferty wynajmu Państwa apartamentu w sieci sprzedaży prawie 2000 Biur Podróży w całej Polsce, gdzie Wasz apartament będzie sprzedawany jako standardowa oferta wczasów w Bułgarii (samolotem lub ewentualnie dojazd samochodem), z opieką rezydenta, ubezpieczeniem, biletem lotniczym, transferami na miejscu, wycieczkami fakultatywnymi, itp. Wynajem apartamentów jest prezentowany i sprzedawany, tak jak inne propozycje hotelowe, poprzez umieszczenie go:

  • Na stronach www Biur Podróży;
  • W katalogu drukowanym, dystrybuowanym do 2000 Biur Podróży;
  • W elektronicznym systemie sprzedaży dostępnym dla wszystkich Biur Podróży.


W związku ze zróżnicowaniem sezonów, również Państwa dochód z wynajmu kształtuje się na różnym poziomie. Przewidywany dochód z wynajmu w sezonie wysokim, zależnie od lokalizacji i standardu obiektu to od 175 euro do 420 euro za tydzień.

Ważne powinno być dla Państwa także to, że apartament może być wykorzystywany także przez właściciela - trzeba to jednak odpowiednio wcześniej zgłosić, tak aby dany termin został wycofany ze sprzedaży.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej propozycji, w szczególności dlatego, że nie musicie martwić się o żadne kwestie związane z organizacją wynajmu, wydawania kluczy, sprzątania, prania, ubezpieczenia apartamentu, rozliczania wpływów, itp. Zapraszamy do kontaktu!


Wydrukuj

INNA NIERUCHOMOŚĆ
zmień walutę
PLNEUR

NASZA POMOC
Zapisz się do NEWSLETTERA Więcej informacji, niepublikowane oferty i ciekawe rabaty?
NA SKRÓTY