Query error 37 Tanie nieruchomości w Bułgarii - TURYSTYCZNY RAJ
umów się na spotkanie
TURYSTYCZNY RAJ
Turystyczny rajBułgaria przeżywa teraz "drugą młodość" i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. W miejscowościach nadmorskich ciągle powstają nowe centra rozrywkowe, aquaparki, puby, bary i restauracje, z których każda ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Istniejące tu luksusowe hotele oferują swoim gościom szeroki wybór atrakcji - wieczory folklorystyczne, bogaty program animacyjny i koncerty muzyczne na żywo.

W Bułgarii toczy się także bogate życie nocne. Rozpoczyna się po 22.00. Otwierają się wówczas kluby nocne, które goszczą klientów różnych pokoleń, ale łączy ich gorąca, południowa zabawa. Warto sprawdzić.

W większości kurortów nadmorskich można cieszyć się sportowymi atrakcjami jak: narty wodne, lot spadochronem za motorówką, kajaki, motorówki, skutery wodne. Dodatkowo często można spotkać takie atrakcje jak boiska do siatkówki plażowej, korty tenisowe, skutery do wynajęcia (motocykle), dorożki, paintball, karting.

Dla miłośników żeglarstwa przystanie jachtowe w Warnie, Bałcziku, Nesebyr, Św. Własie i Burgas oferują pełną infrastrukturę i usługi. Żeglarstwo w Bułgarii oczywiście można jachty czarterować (w każdym większym resorcie) lub też skorzystać z propozycji wycieczek po Morzu Czarnym, aby w ciszy i spokoju podziwiać błękitne zatoki i wspaniałą przyrodę.

Często organizuje się lunch na zacisznej plaży, z rybnymi specjałami na pokładzie statku i oczywiście płetwy, maski pływackie czy sprzęt wędkarski. Popularne też są romantyczne wyprawy weneckimi galerami z programem artystycznym. Wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem są rejsy o zachodzie słońca.

Wydrukuj

INNA NIERUCHOMOŚĆ
zmień walutę
PLNEUR

NASZA POMOC
Zapisz się do NEWSLETTERA Więcej informacji, niepublikowane oferty i ciekawe rabaty?
NA SKRÓTY