Query error 37 Tanie nieruchomości w Bułgarii - INVESTGRATKA
umów się na spotkanie
Investgratka

Rynek nieruchomości w Bułgarii nie ma dla nas tajemnic. Działamy tu już od 2004 roku i przez ten długi okres pracy, doświadczeń i zdobywania wiedzy nasi drodzy Klienci nauczyli nas jednego - liczą się tylko okazje, wyjątkowo tanie propozycje, czy też promocje, które trwają kilka dni i są szybko wyprzedawane.

To wszystko znajdziecie na portalu Investgratka, miejscu gdzie zawsze oglądacie tylko najciekawsze i najtańsze okazje. W natłoku wielu ofert, gąszczu możliwości tu wszystko jest sprawdzone, na wyciągniecie ręki i na jeden telefon.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Bułgarii i w Polsce. Nasze biura w obu tych krajach pracują cały rok opiekując się nieruchomościami polskich Inwestorów. Cały czas monitorujemy rynek i przedstawiamy najbardziej aktualne i najciekawsze możliwości inwestycyjne. Szukamy, sprawdzamy, trafiamy na okazje i od razu ją na tym portalu przedstawiamy.
Nasz cel jest jeden - zadowolenie Inwestora na każdym etapie obsługi:

 

  • masz pytania? - dzwoń, pisz - od razu odpowiemy, napiszemy, jeśli chcesz przyjedziemy na spotkanie.
  • chcesz polecieć i obejrzeć? - mamy dla Ciebie tanie bilety lotnicze, czekamy na lotnisku w Bułgarii, ugościmy w naszych apartamentach i przez cały czas pobytu jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oczywiście wszystko po polsku.
  • nie chcesz nic płacić? - nie płać - nasza obsługa jest bezpłatna, bo nas wynagradza zawsze deweloper. Dodatkowo w przypadku zakupu nieruchomości zwracamy jeszcze Tobie koszt biletów lotniczych
  • porada prawna? - proszę bardzo - zapewniamy obsługę Radcy Prawnego, Notariusza przy sporządzaniu aktu notarialnego, tłumaczymy na bieżąco, sprawdzamy dewelopera i bułgarską Księgę Wieczystą. Tobie wystarczy dowód osobisty.
  • kupiłeś i co dalej? - cokolwiek sobie zażyczysz - umeblujemy, przekażemy dochody z wynajmu, zorganizujemy sprzątanie, odsprzedamy z zyskiem
Pozwól nam zostać Twoim partnerem, który rozumie Twoje oczekiwania i pomoże dokonać trafnego wyboru. Skąd ta nasza pewność? Bo sami jesteśmy właścicielami obiektów w Bułgarii, zarządzamy nimi, wynajmujemy, a w nasze ślady poszło już kilkuset zadowolonych Inwestorów.

SPRAWDŹ NAS!

Wydrukuj

INNA NIERUCHOMOŚĆ
zmień walutę
PLNEUR

NASZA POMOC
Zapisz się do NEWSLETTERA Więcej informacji, niepublikowane oferty i ciekawe rabaty?
NA SKRÓTY