Query error 37 Tanie nieruchomości w Bułgarii - FINANSOWANIE
umów się na spotkanie
FINANSOWANIE
Poza zapłatą całości ceny istnieje możliwość zakupu nieruchomości bez całkowitego obciążania budżetu Inwestora. Oferujemy Kupującym porady i wsparcie w zakresie uzyskania kredytowania inwestycji w bułgarskich bankach. Przy naszym wsparciu polscy Inwestorzy mogą uzyskać kredyt za zakup nieruchomości. Posiłkowanie się kredytem przy inwestycji w Bułgarii jest bardzo dobrym sposobem na minimalizację ryzyka i jednocześnie maksymalizację przychodów z zainwestowanych środków pieniężnych.
Ponadto dość szybko i prosto można uzyskać w banku w Polsce z pożyczki hipotecznej. Taką formę finansowania można uzyskać w większości banków w Polsce i z reguły nie nastręcza to większych kłopotów. Zabezpieczeniem pożyczki jest hipoteka ustanowiona na nieruchomości w Polsce (kredytobiorcy lub innej osoby).
Istnieje możliwość wykorzystania alternatywnych form finansowania zakupu nieruchomości w Bułgarii. Jest to swoista nowość na rynku, która pozwoli na zakup wybranego apartamentu. Wielu Inwestorów pragnie zainwestować, nie angażując przy tym zbyt wielu własnych środków finansowych.
Jest to możliwe, gdyż niektórzy deweloperzy stosują bardzo przyjazne systemy płatności przy elastycznym terminie spłaty. Jest to idealny instrument przy chwilowych wahaniach walut na rynku finansowym.
Zaletą tej formy finansowania jest:
  • minimum skomplikowanych procedur
  • minimum formalności
Wystarczy tylko dokonać wpłaty od 25 % do 30 % wartości apartamentu, pozostałą kwotę do spłaty deweloper -w porozumieniu - z kupującym rozkłada w czasie, nawet na 10 lat ( czasami nawet bez oprocentowania).

Wydrukuj

INNA NIERUCHOMOŚĆ
zmień walutę
PLNEUR

NASZA POMOC
Zapisz się do NEWSLETTERA Więcej informacji, niepublikowane oferty i ciekawe rabaty?
NA SKRÓTY